Краєвиди міста

Рішення № 32 "Про затвердження вартості вивезення 1 контейнера твердих побутових відходів" •PDF• •Друк•
••Четвер•, 04 •червня• 2020, 14:11•

Рішення

від 01 березня 2019 року                                                                        № 32

м. Новоукраїнка

Про затвердження вартості

вивезення 1 контейнера

твердих побутових відходів

Керуючись пунктом 2 частини "а" статті 28, пунктом 1 частини "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 7, 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", розглянувши та вивчивши клопотання Новоукраїнського ЖКП (вх. № 161/02-27 від 15.02.2019 року), -

виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Новоукраїнському ЖКП вартість послуги з вивезення            1 контейнера твердих побутових відходів ємністю 0,79 м3 за категоріями споживачів:

для населення – 101 грн. 24 коп. (з ПДВ);

для бюджетних установ  – 116 грн. 45 коп. (з ПДВ);

для інших споживачів – 151 грн. 88 коп. (з ПДВ).

2. Пункт 3 рішення виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради від 25 січня 2019 року № 15 "Про затвердження вартості додаткових послуг, які надаються комунальним підприємством" визнати таким, що втратив чинність.

3. Дане рішення набуває чинності з 15 березня 2019 року.

4. Начальнику відділу організаційної роботи та інформації виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Козловському Ю.П. оприлюднити зміст даного рішення на офіційному сайті Новоукраїнської міської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу з питань житлово-комунального господарства та цивільного захисту виконавчого комітету міської ради Кошеля А.Ю.

Міський голова                                                       О. Корінний