РішенняПро виконання Стратегії розвитку, Програми і Плану соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік •PDF• •Друк•
••Середа•, 03 •червня• 2020, 09:47•

РІШЕННЯ

від 11 лютого 2020 року                                                     № 1594

м. Новоукраїнка

Про виконання Стратегії розвитку,

Програми і Плану соціально-економічного

та культурного розвитку Новоукраїнської

міської об’єднаної територіальної громади

за  2019 рік

Відповідно до статті 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу регіонального розвитку, економіки та торгівлі виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Стецюренко В.О.,  -

міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про стан виконання Стратегії розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади та Програми і Плану соціально-економічного розвитку та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади за 2019 року взяти до відома (додається).

2. Заступникам міського голови, виконуючим обов’язки старост, керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради забезпечити виконання заходів Стратегії розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році та заходів Програми і Плану соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Міський голова                                       О. Корінний