Хай сонцю і квітам всміхаються діти! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 02 •червня• 2020, 08:47•

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях дорослі бачать здійснення своїх мрій і сподівань,  прагнуть того, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

01 червня 2020 року Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний привітав підростаюче покоління із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Побажав,  щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Цього дня Олександр Олександрович привітав дітей-вихованців з дитячого будинку сімейного типу Жабських, вручив їм подарунки й подякував батькам-вихователям за належне виховання дітей та побажав  здоров`я, сімейної злагоди і взаємоповаги.

Крім цього, працівниками служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім′ї дітей та молоді міськвиконкому вручено подарунки сім’ям, в яких виховуються прийомні діти, а також, діти, загиблих учасників АТО та діти, які перебувають у складних життєвих обставинах.