Новоукраїнська міська ОТГ має власний логотип! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 02 •червня• 2020, 07:53•

Символічно, що лого затвердили саме зараз, адже у 2020 році ми відзначаємо 250-річчя міста Новоукраїнка та 5-у річницю утворення громади.

Конкурс проводили в 4 етапи. Спочатку відбувся прийом робіт. Потім комісія обрала 3-ох фіналістів, які перейшли у наступний тур і змагалися за першість у онлайн-голосуванні. Саме жителі  обирали той логотип, який, на їх думку, буде найвдаліше ідентифікувати та популяризувати нашу громаду. А остаточне рішення конкурсної комісії тільки підтвердило вибір громадян.

Створення логотипу - це можливість відшукати локальну ідентичність, дослідити унікальні речі притаманні нашій громаді. 23 конкурсні роботи, які були подані, – це підтвердження того, що жителі розуміють важливість наявності логотипу громади і прагнуть аби він формував позитивний імідж Новоукраїнської ОТГ в Україні та за кордоном.

Кожен із 9 учасників представив свою роботу (а дехто і не одну), за якою стоїть довга і кропітка праця. Адже створення лого це не просто підбір картинки - це компонування графічний знаків, що поєднують в собі та відображають основні історичні особливості громади. Усі представлені варіанти логотипу інформативні та збалансовані, за що ми вдячні розробникам:

-    Яремі Тарасу Ігоровичу (м. Львів, 1 конкурсна робота);

-    Сергієнко Кирилу Олександровичу (м. Новоукраїнка, 1 конкурсна робота);

-    Бакун Віті Сергіївні (м. Новоукраїнка, 9 конкурсних робіт);

-    Гребенюку Володимиру Петровичу (м. Новоукраїнка, 2 конкурсні роботи);

-    Горбатенко Марії Олександрівні (м. Новоукраїнка, 6 конкурсних робіт);

-    Демовій Олені Леонідівні (Вінницька область, 1 конкурсна робота);

-    Ковалику Тарасу Юрійовичу (м. Львів, 1 конкурсна робота);

-    Ткач Наталії Георгіївні (м. Новоукраїнка, 1 конкурсна робота);

-    Марущаку Леоніду Михайловичу (м. Вінниця – Київ, 1 конкурсна робота).

Враховуючи  результати онлайн-голосування та оцінки комісії перемогу здобув Марущак Леонід Михайлович – 41.7 %, друге місце посіла Горбатенко Марія Олександрівна – 38.5 %, на третьому місці Ковалик Тарас Юрійович – 19.8 %.

В основу логотип Новоукраїнської громади покладений чотирикутник (ромб). В українській традиції такий символ означає родючість та благополуччя, а також є символом врожаю та обробленого поля. Використання чотирикутника перегукується з геральдичною традицією громади, символікою на об’єктах монументального та декоративно-прикладного мистецтв, а також  традиціями повсякдення.

Під час відзначення 250 - річчя міста Новоукраїнка та 5-ї річниці утворення Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади 3-х фіналістів, в тому числі переможця конкурсу буде нагороджено цінними подарунками та преміями.

Дякуємо програмі  DOBRE  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» та Українському кризовому медіа-центру за підтримку та координацію процесу створення лого в громаді.