Розпорядження про скликання чергової 60 сесії міської ради •PDF• •Друк•
••Середа•, 13 •травня• 2020, 13:46•

Розпорядження

від  12 травня  2020 року                                                                      № 75

Про проведення чергової шістдесятої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 10 грудня 2019 року № 1510:

1. Скликати  чергову шістдесяту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 22 травня 2020 року о 10.00 годині у великому залі міського Палацу культури ʺЮвілейнийʺ із застосуванням технічних засобів системи ʺРада голосʺ.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про затвердження положення ʺПро громадську експертизуʺ.

2) Про реорганізацію закладів культури Новоукраїнської міської об’єднаної  територіальної громади.

3) Про затвердження штатної чисельності закладів загальної середньої освіти у новій редакції.

4)  Про  включення до Переліку об’єктів комунального майна, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону (Перелік  другого типу).

5)  Про надання згоди на оренду комунального майна

6)  Про затвердження положення про  фінансове управління виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради в новій редакції.

7) Про внесення змін до фінансового забезпечення реалізації Програми  реформування і розвитку житлово - комунального господарства Новоукраїнської міської обʹєднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

8)  Про розгляд клопотань.

9)  Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від 20.12.2019 року № 1538  ʺПро бюджет  Новоукраїнської міської об′єднаної територіальної громади  на 2020 рікʺ.

10)  Звіт про роботу міських комунальних підприємств за І квартал    2020 року.

11)  Питання землекористування та землевідведення.

3.  Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 18 та 19 травня                       2020 року.

Міський  голова                                                     О. Корінний