До уваги підприємців - платників єдиного податку! Для пільгового оподаткування на період карантину необхідно до 18 травня подати заяву •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 04 •травня• 2020, 12:50•

На сесії Новоукраїнської міської ради, яка відбулася 22 квітня 2020 року прийнято рішення щодо звільнення від сплати  єдиного податку, на період заборони господарської діяльності, підприємців першої та другої групи платників єдиного податку, які тимчасово припинили роботу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 "Про запобігання поширенню на   території  України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2", зі змінами та доповненнями.

Для зняття нарахувань по єдиному податку суб’єкт господарювання повинен написати заяву про зміну ставки єдиного податку з обґрунтуванням простою, із зазначенням місця та виду здійснення господарської діяльності.

За допомогою у написанні заяви можна звернутися до Новоукраїнської міської ради за тел. 0954852397.

Після заповнення заяви її необхідно буде передати до Новоукраїнського управління  ГУ ДПС в Кіровоградській області.

Подати зазначену заяву необхідно до 18 травня 2020 року.