Про внесення змін до рішення від 11.06.2019 року № 1310 "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новоукраїнської міської ради на 2020 рік" •PDF• •Друк•
••Четвер•, 30 •квітня• 2020, 16:55•

Рішення

від 22 квітня 2020 року                                № 1669

м. Новоукраїнка

Про внесення змін до рішення

від 11.06.2019 року № 1310

"Про встановлення місцевих податків

і зборів на території Новоукраїнської

міської ради на 2020 рік"

Керуючись частиною 1 статті 143, частиною 1 статті 144 Конституції України,  пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)"  від 30.03.2020 року № 540 - ІХ,  пунктами 52-6, 52-7, 52-8 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України, з  метою зменшення негативних економічних наслідків від заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), -

міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до  рішення Новоукраїнської міської ради від 11.06.2020

року № 1310 "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новоукраїнської міської ради на 2020 рік" доповнивши його  пунктами 4.12 та 4.13  наступного змісту:

" п. 4.12 Тимчасово, протягом періоду з 01 травня 2020 року по 30 червня 2020 року,  для суб’єктів господарювання, робота яких заборонена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 "Про запобігання поширенню на   території  України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2", із змінами та доповненнями,  встановити  ставку  єдиного податку з розрахунку на календарний місяць :

1. Для першої групи платників єдиного податку (для видів господарської діяльності, робота яких заборонена) – 0 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01 січня податкового (звітного) року.

2. Для другої групи (для видів господарської діяльності, робота яких заборонена) – 0 відсотків мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

3. Для зняття нарахувань по єдиному податку суб’єкт господарювання повинен  подати заяву про зміну ставки єдиного податку з обґрунтуванням простою, із зазначенням місця та виду здійснення господарської діяльності  до Новоукраїнського управління  ГУ ДПС в Кіровоградській області.

4.13. На період з 01 липня 2020 року по 31 серпня 2020 року, встановити наступні ставки єдиного податку для всіх суб’єктів господарювання - платників єдиного податку першої та другої груп, з розрахунку на календарний місяць:

1. Для першої групи – 5 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01 січня податкового (звітного) року.

2. Для другої групи – 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року."

1. Починаючи з 01 вересня 2020 року застосовуються ставки єдиного податку для  платників єдиного податку першої та другої груп,  встановлені     пунктом 4.1 рішенням Новоукраїнської міської ради від 11.06.2020 року № 1310 "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новоукраїнської міської ради на 2020 рік", а саме:

для першої групи платників єдиного податку – 7 відсотків до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на       01 січня податкового (звітного) року;

для другої групи платників єдиного податку – 15 відсотків до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

3. Рішення набирає чинності з 01.05.2020 року.

4. Виконавчому комітету міської ради забезпечити направлення копії цього рішення Новоукраїнському управлінню ГУ ДПС у Кіровоградській  області та забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Міський голова О.Корінний