Про забезпечення скрапленим газом мешканців Новоукраїнської ОТГ •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 28 •квітня• 2020, 14:46•

До Новоукраїнської міської ради часто надходять звернення жителів, що стосуються питання забезпечення скрапленого газу. Нажаль, раніше не було підприємств, які могли б забезпечити жителів зазначеною послугою. Проте нині надійшла пропозиція від ТОВ "Надєжда Ритейл 2017", яка пропонує постачати газ по ціні 380 грн. за балон (ціна діюча станом на 28.04.2020 року). Питання постачання пільгового скрапленого газу в державі до цього часу не вирішено, тому, якщо вас задовольняє зазначена ціна, то Новоукраїнська міська рада інформуватиме підприємство про потребу їх діяльності на території ОТГ. Бажаючі замовити балон з газом можуть зателефонувати за номером 0681811184 та залишити свої дані головному спеціалісту відділу регіонального розвитку, економіки та торгівлі Болтян Тетяні Станіславівні, для подальшого інформування підприємства постачальника про наявність потреби у скрапленому газі. Машина, яка доставляє балони зі скрапленим газом буде приїжджати періодично, в залежності від кількості замовлень, та доставляти балон за вказаною адресою. За один заїзд машина буде привозити 60 балонів з газом.