Розпорядженя про проведення чергової п’ятдесят девʹятої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 17 •квітня• 2020, 08:33•

Розпорядженя

від  07 квітня  2020 року                                                                      № 65

Про проведення чергової п’ятдесят девʹятої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 10 грудня 2019 року № 1510:

1. Скликати  чергову п’ятдесят девʹяту  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 22 квітня 2020 року о 14.00 годині у великому залі міського Палацу культури ʺЮвілейнийʺ із застосуванням технічних засобів системи ʺРада голосʺ.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про внесення змін до рішення міської ради від 11.06.2019 року № 1310   ʺПро встановлення місцевих податків і зборів на території Новоукраїнської міської ради на 2020 рік ʺ.
2)  Про використання коштів комунальними некомерційними підприємствами "Новоукраїнська центральна  районна лікарня" Новоукраїнської районної ради та "Центр первинної медико-санітарної допомоги"  Новоукраїнської районної ради, виділених з міського бюджету у І кварталі 2020 року.

3) Про виконання бюджету Новоукраїнської міської об′єднаної територіальної громади  за І квартал 2020 року.

4)  Про бюджетний регламент Новоукраїнської міської обʹєднаної територіальної громади в новій редакції.

5)  Про затвердження фінансового забезпечення реалізації на 2020 рік Програми  реформування  і  розвитку житлово - комунального господарства Новоукраїнської міської обʹєднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

6)  Про розгляд клопотань.

7)  Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від 20.12.2019 року № 1538  ʺПро бюджет  Новоукраїнської міської об′єднаної територіальної громади  на 2020 рікʺ.

8)  Звіт про роботу міських комунальних підприємств за І квартал                  2020 року.

9)   Про утворення робочої групи з питань формування бюджету Новоукраїнської міської об′єднаної територіальної громади  на 2020 рік  та прогнозу бюджету на 2021-2023 роки .

10)  Питання землекористування та землевідведення.

3.  Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 17 квітня    2020 року.

Міський  голова                                                                О. Корінний