Залишайтесь вдома! Бережіть себе! •PDF• •Друк•
••Четвер•, 16 •квітня• 2020, 12:25•

Наближаються Великодні свята, на які традиційно майже всією громадою сходились до храмів, щоб почути величне та найбільш важливе для кожного християнина «Христос воскрес!». Цього року, нажаль, через складні епідемічні обставини, необхідно утриматись від будь-яких масових заходів. Дуже актуальним стане мудрий український вислів «Береженого – Бог береже!», до цього закликають більшість глав церков. Але для того, щоб великодній дух був присутнім у кожному серці, кожній українській родині, за домовленістю міського голови Олександра Корінного, священнослужителів, та соціально-відповідального бізнесу буде проведено освячення великодніх виробів на хлібопекарських підприємствах громади - СТОВ "Степ-Агро" та ФОП Талько. Кожен бажаючий зможе придбати освячені паски у фірмових мережах зазначених підприємств. А для тих, хто не має можливості за фінансовим станом, або за станом здоров’я придбати паску буде організовано благодійну акцію, у ході якої для дітей-сиріт, одиноких громадян, людям з інвалідністю буде доставлено додому освячений великодній смаколик.

Залишайтесь вдома! Бережіть себе!