Увага! Конкурс! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 06 •квітня• 2020, 08:47•

Продовжено строки проведення конкурсу "Розробка логотипу Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади"

У зв’язку з карантинними заходами з метою запобігання поширенню на території Новоукраїнської ОТГ коронавірусу COVID-19,  введені відповідно до розпорядження Новоукраїнського міського голови від 12 березня 2020 року № 43 "Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19" та розпорядження Новоукраїнського міського голови від 18 березня 2020 року № 49 "Про заходи з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19", які  триватимуть  до 24 квітня 2020 року та відповідно до Положення про конкурс "Розробка логотипу Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади" затверджене рішенням Новоукраїнської міської ради від 11.02.2020 року №1605, відповідно до рішення організаційного комітету, продовжено строки проведення конкурсу "Розробка логотипу Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади" до 29 травня 2020 року:

-         Кінцевим терміном подання конкурсних робіт на участь у конкурсі визначено 22 травня 2020 року;

-          Конкурсні роботи 3-х фіналістів буде оприлюднено і розпочато онлайн-голосування на офіційному сайті громади з 23 травня  2020 року, яке триватиме  до 15.00 год. 29 травня 2020 року.

Детальніше про конкурс - за посиланням!