Створюємо комфортні умови для шанувальників мистецтва •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 23 •березня• 2020, 12:51•

23 березня розпочато роботу з очистки опалювальної системи міського палацу культури «Ювілейний». Подібну очистку систем проведено у ряді шкіл громади, де після цього значно підвищилась ефективність роботи опалення.

Під час виконання робіт до труб та радіаторів закачується спеціальна суміш з реагентом, що не шкодить обладнанню, але ефективно справляється з усіляким засміченням, іржею та  накипом. Далі, завдяки високому тиску, проводиться промивка опалювальних комунікацій. Окрім очисти системи спеціалісти підприємства підрядника  визначають придатність вузлів до подальшої експлуатації та відповідність параметрів кутів труб комунікацій, встановлених опалювальних приладів.

За розрахунками спеціалістів очищення опалювальної системи дасть можливість зекономити до 20% палива.

Цього року заплановано встановити і сучасний та економний котел для опалення палацу культури.

І хоч ще не закінчився поточний опалювальний сезон, працюємо над тим, щоб не зважаючи на будь-які примхи погоди, глядачі і учасники художньої самодіяльності насолоджувались мистецтвом у комфортних умовах.

Варто зазначити, що роботи здійснюються із дотриманням усіх санітарних вимог.