РОЗПОРЯДЖЕННЯ Новоукраїнського міського голови Про заходи з метою запобіганню коронавірусу COVID-19 •PDF• •Друк•
••Четвер•, 19 •березня• 2020, 16:28•

Відповідно до Законів України "Про захист населення від інфекційних хвороб", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)",  пункту 1 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від  11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року Кабінету Міністрів України від  16 березня 2020 року № 215, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади:

1. В.о. обов’язків старост, керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради, керівникам структурних підрозділів до 15-00 год. 18 березня 2020 року:

1.1. Визначитися щодо технічної та практичної можливості запровадження здійснення підпорядкованим персоналом за його згодою роботи у позмінному режимі з використанням режиму віддаленого доступу з застосуванням електронних засобів комунікації та інформаційних технологій у період з 18 березня по 03 квітня 2020 року. Графіки позмінної роботи працівників погодити із заступниками міського голови згідно з розподілом функціональних обов’язків та надати їх загальному відділу виконавчого комітету міської ради.

1.2. Попередити працівників про необхідність під час роботи у режимі віддаленого доступу виконання посадових обов’язків у повному обсязі протягом робочого часу, перебування на постійному мобільному зв’язку, систематичної (щогодини) перевірки електронної пошти та виконання поставлених завдань.

1.3. Спільно з керівниками комунальних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління міськвиконкому, опрацювати питання щодо можливості переведення здійснюваної персоналом роботи на віддалений доступ у позмінному режимі з застосуванням інформаційних технологій у період з 18 березня по 03 квітня 2020 року.

2. Скасувати до 3 квітня 2020 року проведення особистого прийому громадян в приміщеннях виконавчого комітету міської ради, його структурних підрозділів, сільських старостатів.

Взяти до відома, що громадяни можуть реалізувати право на звернення до міського голови або іншої посадової особи шляхом надсилання письмового звернення поштою, з використанням мережі Інтернет або інших засобів зв’язку.

3. Обмежити до 3 квітня 2020 року доступ до адміністративних приміщень міськвиконкому, його структурних підрозділів, старостатів, комунальних  підприємств, установ і організацій.

4. Наради, засідання колегіальних та консультативно-дорадчих органів проводити лише у виключних випадках за дорученням міського голови або заступників міського голови.

5. Заборонити до 3 квітня 2020 року здійснення торгівлі в місцях, визначених рішеннями Новоукраїнської міської ради від 12.03.2013 року № 838, від 08.04.2014 року № 1128, від 13.05.2014 року № 1155, від 12.05.2016 року № 34.

6. Рекомендувати керівництву Новоукраїнського райспоживтовариства та ФОП Карамянцу М. О. заборонити до 3 квітня 2020 року здійснення торгівлі на території підпорядкованих ринків.

7. Рекомендувати суб’єктам господарювання обмежити до 3 квітня 2020 року діяльність, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

8. Заборонити до 3 квітня 2020 року перевезення в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах, понад 10 пасажирів одночасно.

9. Начальнику відділу з питань праці та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради Білокозу Т.Г. до 3 квітня 2020 року припинити проведення планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

10. Припинити відрядження працівників апарату міськвиконкому та комунальних підприємств, установ і організацій, окрім випадків нагальної необхідності.

11. На період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

12. Загальному відділу виконавчого комітету міської ради обмін інформацією з структурними підрозділами, іншими юридичними та фізичними особами здійснювати за допомогою доступних засобів зв’язку та телекомунікації.

13. Начальнику відділу організаційної роботи та інформації виконавчого комітету міської ради Козловському Ю.П. забезпечити оприлюднення на офіційному сайті міської ради інформації про зміни режиму роботи працівників,зазначених в пункті 1 даного розпорядження.

14. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                       О. Корінний