Звернення Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного (ДОПОВНЕНО) •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 17 •березня• 2020, 17:13•

Шановні земляки!

У всьому світі склалась складна пандемічна ситуація, пов’язана із поширенням коронавірусної інфекції. На території нашої громади наразі немає виявлених випадків зараження зазначеним вірусом, але ми повинні вжити заходів для запобігання поширенню захворювання. Тому, як і у всій країні, на території населених пунктів Новоукраїнської ОТГ введені карантинні заходи, які регламентовані відповідними законодавчими актами вищого керівництва держави.

За підсумками засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Новоукраїнській міській раді напрацьовано алгоритм дій у Новоукраїнській ОТГ щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Зокрема зазначається наступне.

До третього квітня 2020 року заборонено:

• відвідування закладів освіти її здобувачами
  • до 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
  • до 3 квітня 2020 р. заборонено  роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення,  крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;
  • до 3 квітня 2020 року заборонено здійснення  торгівлі торгівлі в місцях, визначених рішеннями Новоукраїнської міської ради, а саме:

-                   майданчик, що розташований біля будинку по вул. Героїв України, 20

-                   мікрорайону цукрозаводу  (біля магазинку "Каштан");

-                   територія колишнього лісоторгового складу по вул.Павлівська.

-                   на розі вулиць Соборна – Піщанобрідська;

-                   біля ЦПК "Ювілейний" по вул. Соборній 55.

Внутрішньоміські пасажирські перевезення будуть діяти за звичним графіком, але  до 3 квітня 2020 року перевезення в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах, понад 10 пасажирів одночасно.

Повний перелік заходів щодо запобігання поширення інфекції – у розпорядженні міського голови за посиланням.

Наполегливо рекомендуємо усім суб’єктам господарювання чітко дотримуватись карантинних вимог, запровадити обмежувальні заходи, в тому числі і тимчасового припинення роботи підприємств, закладів та, по можливості, переведення працівників на віддалені форми роботи.

Запевняємо, що служби життєзабезпечення, що знаходяться у підпорядкуванні міської ради, будуть безперебійно надавати послуги мешканцям громади, в тому числі  водопостачання, вивезення твердих побутових відходів.

Працюватимуть органи місцевого самоврядування, але із підвищеними заходами безпеки. Усі звернення та запити до місцевих органів влади спрямовуйте через електронні засоби зв’язку або поштою. Для екстрених звернень звертайтесь за телефоном: 098 953 1211.

Просимо з повагою ставитись до роботи медичних працівників, адже вони найголовніші у боротьбі з небезпечною хворобою.

Закликаю дбати про власне здоров’я та при виявленні ознак захворювання чітко діяти за інструкцією Міністерства охорони здоров’я України, не зневажати особистими правилами гігієни, адже ретельне дотримання усіх норм збереже життя та здоров’я вам та вашим рідним і близьким людям.

Також варто пам’ятати, що паніка, як і безпідставна безпечність, в рази збільшує негативні наслідки будь-якої проблеми.

Будьте уважні до себе і один до одного! Це і має стати рецептом боротьби проти проблеми коронавірусу.

міський голова

Олександр Корінний