Міграційна служба Кіровоградщини переходить із живої черги на дистанційний запис до електронної •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 17 •березня• 2020, 15:50•

З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та відповідно до затверджених Урядом заходів, підрозділи Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області буде переведено на максимальне використання засобів дистанційного запису до електронної черги – за допомогою попереднього запису на офіційному веб-сайті ДМС.

Водночас, з метою попередження поширення в Україні COVID-19, Міграційна служба області закликає усіх своїх відвідувачів – і громадян України, і іноземців та осіб без громадянства – утриматися від відвідування підрозділів УДМС без нагальної потреби! Особливо, якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися до підрозділу Міграційної служби, можливо вирішити дистанційно.

У міграційній службі наголошують: якщо ваш паспортний документ вже готовий до видачі, то звертатися до підрозділів УДМС для його отримання під час карантину не обов’язково, адже паспортні документи зберігаються у підрозділах протягом одного року.

Якщо ж причина звернення невідкладна і потребує обов’язкового відвідування підрозділу УДМС, просимо вас дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій:

- за можливості користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;

- не створювати скупчення людей у підрозділі. Пам’ятайте про необхідність дотримання безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри);

- уникайте контакту з усіма, хто має гарячку та кашель.

Якщо ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, просимо вас залишитися вдома та утриматися від відвідування підрозділів ДМС!

Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, і приносимо вибачення за можливі незручності! Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!

Управління ДМС  у Кіровоградській області