ФК «Новоукраїнка» чемпіони Кіровоградської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2019/2020 років в «Екстра лізі»! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 16 •березня• 2020, 16:57•

14 березня в Кропивницькому відбулися заключні ігри чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2019/2020 років в «Екстра лізі».

Інтрига хто стане чемпіоном трималася до останнього 18-го туру. Лідер - ФК «Новоукраїнка» перед вирішальним матчем набрав 38 очок, а кропивницький «Рятівник», який посідав друге місце - 37. За календарем чемпіонату саме ці дві команди зустрічалися у 18-му турі. Краще останній поєдинок сезону провели гравці «Новоукраїнки».

Обидві команди почали з розвідки, ніхто не хотів ризикувати, проте після затяжної атаки ФК «Новоукраїнки» Вадим Кріт зміг відкрити рахунок в матчі - 1:0, який до перерви не змінився.В середині другого тайму кропивничани відігралися - відзначився Максим Березкін. Перемогу новоукраїнцям приніс гол Дмитра Обженського, забитий за 18 секунд до фінального свистка- 2:1.

Набравши 41 пункт, команда наших земляків, яку тренують Олександр Корінний і Костянтин Івлєв, вперше з моменту заснування клубу, стала чемпіоном області з футзалу.

«Велика футбольна родина ФК «Новоукраїнка» чекала цього моменту довгих 17 років! І це сталося саме в ювілейний рік народження нашого міста! Перший подарунок з нагоди 250-річчя Новоукраїнки зробили саме вони: Віктор Тимченко, Андрій Федотов, Дмитро Руденко, Владислав Козак, Вадим Кріт, Євген Фрітче, Дмитро Обженський, Руслан Красовський і Роман Черних! ФК «Новоукраїнка» - чемпіон «Екстра-ліги» сезону-2019/2020! Дякуємо нашим відданим і найкращим вболівальникам! Ми завжди граємо для Вас!», - прокоментував перемогу команди голова Новоукраїнської федерації футболу, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.

Чемпіонат області з футзалу тривав з 2 листопада 2019 року по 14 березня 2020 року та складався з 18 турів. Його учасниками стали 10 команд.