Пам’ятайте, дотримання правил особистої гігієни та самоорганізація є найкращими засобами убезпечити себе від вірусних хвороб! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 16 •березня• 2020, 16:14•

Шановні жителі Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади!

У зв’язку із запровадження профілактичних заходів щодо запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції, спричиненої гострим респіраторним захворюванням COVID – 19, просимо вас утриматися від поїздок між населеними пунктами, пересування громадським транспортом без крайньої потреби та від участі в масових, релігійних, обрядових заходах тощо.

Також максимально обмежити відвідування, окрім нагальних потреб, виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, його структурних підрозділів та інших комунальних підприємств, установ та організацій.

Звернення до посадових осіб виконавчого комітету міської ради можна подати на електронну адресу sekretar@nu-rada.gov.ua, надіслати лист на адресу м.Новоукраїнка вул. Покровська, 70 або зателефонувати за номером (05251) 2-14-31.

У разі необхідності особистого звернення до посадових осіб та працівників виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій просимо використовувати засоби індивідуального захисту (маски, респіратори тощо).