Розіграш ХХІІI Кубку з волейболу, присвяченого пам’яті В.Ф.Корінного •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 16 •березня• 2020, 15:34•

15 березня у спортивному залі МПК "Ювілейний" відбувся 23-ий традиційний турнір з волейболу серед аматорських команд, присвячений пам’яті В.Ф.Корінного.

У турнірі взяли участь 6 команд: «Зерновик» (м. Новоукраїнка), «Помічна» (м. Помічна Добровеличківського району), «АгроВіста» (м. Олександрія), «Кам’яне» (с. Кам’яне Новобузького району Миколаївської обл.), «Лан» (с. Новомиколаївка) та «Атлант» (с. Новоєгорівка).

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Віктора Федоровича Корінного, людини, яка зробила чималий внесок у розвиток спорту рідного села Н та Новоукраїнського району. Після жеребкування команди-учасниці розпочали запеклу боротьбу за звання чемпіонів.

Тож у результаті змагань команди мали наступні результати.

У грі за третє місце зустрілися новомиколаївський "Лан" у складі: Наталя Кирилюк, Сергій Кирилюка, Микола Антонюк, Олександр Фалєєв, Дмитро Ільчук, Олександр Городніцький, Олександр Кузьменко та команда з міста Помічна у складі: Руслан Коваленко, Дмитро Курячий, Ігорь Кондрашов, Володимир Рубан, Дмитро Зеленський, Ігорь Зубко, Олександр Герасименко. З рахунком 2:1 бронзовим призером стала команда "Лан".

Друге місце зайняли гравці новоєгорівського "Атланту" у такому складі: Олександр Попович, Олександр Діденко, Сергій Діденко, Микола Кузьменко, Олександр Бурлаченко, В’ячеслав Харченко, Костянтин Діденко, Володимир Шинкевич, Сергій Коршак, Олександр Корх.

Чемпіонське звання та кубок, як і минулого сезону отримали волейболісти новоукраїнського "Зерновика": Олександр Забілястий, Андрій Денисенко, Олександр Корінний, Дмитро Корінний, Антон Матвєєв, Богдан Зіненко, Олег Кислов, Олександр Бондаренко.

Після поєдинків були визначені кращі гравці, які отримали грамоти та пам’ятні подарунки: Богдан Зіненко ("Зерновик"), Олександр Герасименко ("Помічна"), Наталія Кирилюк ("Лан"), Олександр Попович ("Атлант"), Руслан Нюнько ("АгроВіста»), Василь Моматенко ("Кам’яне"). Приз глядацьких симпатій отримав Сергій Коршак з команди "Атлант». За традицією вручено приз головного арбітра гравцям команди "Помічна"

Дякуємо всім організаторам, спонсорам, партнерам та гравцям за гарну гру та підтримку, зокрема - керівникам ПП "Осипян" Осипян Р.О. та ФГ "Новоєгорівка-Агро" Діденко К.О. та родині Корінних.