Тренінг «Управління в громаді» •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 13 •березня• 2020, 08:31•

12 березня в селі Воронівка, яке входить до складу Новоукраїнської міської ОТГ, на виконання меморандуму про співпрацю, проведено тренінг на тему «Управління в громаді».

Спікером та модератором даного заходу був регіональний координатор Всеукраїнської кампанії «Задай курс владі» Інституту «Республіка» Анатолій Стоян. На тренінгу розглядалися чинні нормативно – правові акти відповідно до яких функціонує ОТГ, принципи, на яких мають базуватися інструменти учасницької/безпосередньої демократії; право участі у справах місцевого органу влади, ефективні методи управління громадою, якою має бути взаємодія місцевих депутатів та громадських активістів, особливості роботи старостинського округу тощо Учасники взяли активну участь у вправі щодо формування та потім презентації питання на можливу публічну консультацію, як ефективний інструмент взаємодії влади та громади. - «До мене нерідко звертаються люди з питаннями, які не входять до компетенції ОМС, тому важливо, що даний тренінг допомогає саме в цих питаннях і важливо, що заняття проводяться в селі, а не в обласному чи райцентрі. Успішною може бути громада, коли є взаємодія місцевої влади та громади», - наголосив при підбитті підсумків тренінгу виконуючий обов’язки старости Олег Коваленко.