Гендерний аналіз як інструмент прийняття ефективних управлінських рішень в ОТГ •PDF• •Друк•
••Четвер•, 12 •березня• 2020, 16:55•

11 березня в Новоукраїнській ОТГ відбувся тренінг «Гендерний аналіз як інструмент прийняття ефективних управлінських рішень в ОТГ», що був проведений в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективість (DOBRE)».

Під час тренінгу учасники дізналися про практичні і стратегічні гендерні потреби, навчилися робити гендерний аналіз статистичних даних та отримали безцінний досвід у підготовці проектних заявок/пропозицій з врахуванням гендерного підходу.

Тренерка Юлія Гончар практично показала наскільки врахування гендерного компоненту важливе для створення успішної громади.

У Новоукраїнській громаді питанню гендера приділяється значна увага, зокрема: розроблено Гендерний портрет Новоукраїнської ОТГ, відповідними розпорядженнями затверджено положення Про Радника міського голови з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади та Про Уповноважену особу (координатора) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Про ці та інші питання гендера можна дізнатися в окремій рубриці на сайті Новоукраїнської міської ради.