Краєвиди міста

Чергова сесія депутатів 6-го скликання Новоукраїнської міської ради •PDF• •Друк•
••Середа•, 06 •червня• 2012, 15:36•

Новоукраїнського міського голови Кіровоградської області

від  ,,01”  червня  2012 року                                                    № 100

Про  скликання чергової

двадцять першої  сесії міської ради

шостого скликання

На підставі статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, -

1. Скликати чергову двадцять сесію міської ради шостого скликання 12 червня 2012 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету міської ради.

2. На порядок денний винести наступні питання:

1)   Про внесення змін до рішення міської ради від 12.01.2012 року № 410  „Про міський бюджет на 2012 рік“.

2)  Про  розгляд клопотання Новоукраїнського РВ УМВС України в Кіровоградській області.

3)  Про затвердження складу комітету з конкурсних торгів при Новоукраїнській міській раді у новій редакції.

4)  Про структуру апарату виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради з 1 липня 2012 року.

5) Про преміювання міського голови за травень 2012 року.

6)  Про преміювання заступників міського голови за травень 2012 року.

7)  Про надання матеріальної допомоги першому заступнику міського голови  Аношкіну М.В.

8)  Про реєстрацію міської ради юридичною особою

9)  Про внесення змін та доповнень до деяких рішень міської ради щодо питань регулювання земельних відносин.

10) Про надання згоди на розробку матеріалів інвентаризації земель державної власності для передачі у власність громадянам.

11)  Про передачу земельних  ділянок громадянам у власність

12) Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

13) Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки.

14) Про припинення дії та визнання таким, що втратив чинність, державний акт на право постійного користування

15) Про передачу земельної ділянки в оренду фізичній особі  (результат аукціону).

16) Різне.

3. Секретарю міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому, в межах повноважень, взяти участь у розгляді вказаних питань та підготовці проектів рішень.

Міський голова                          О. Корінний