Жінки майбутнього – все можливо! •PDF• •Друк•
••Четвер•, 13 •лютого• 2020, 08:47•

Жінки є однією з найвразливіших груп нашого суспільства, а сільські жінки – ще менш захищені у соціальному плані. Дуже часто, саме жінка поступається своїми інтересами, професією та самореалізацією, якщо родина стикається з будь-якими проблемами. Крім того, жінки нерідко потрапляють під дію множинної дискримінації, гендерно-обумовленого насильства, страждають від стереотипів стосовно ролі жінки в родині та громаді. Переконані, що в час швидкоплинних змін, політичних ураганів та соціальних буревіїв кожній жінці хочеться побувати в колі позитивних та креативних особистостей, щоб знайти впевненість в своїх думках та підтримку потреб у самореалізації. Тому, проект «Динамічний майданчик МАМ-центру» громадської організації «В єднанні – сила!» є реально унікальним, оскільки надав можливість підвищити громадську, комунікаційну, соціальну активність жінок, що проживають в сільській місцевості Новоукраїнської ОТГ. Чотири семінари для жінок, що були проведені 7 та 8 лютого 2020 року в селах Мар’янопіль, Воронівка, Звірівка  та в місті Новоукраїнка були неймовірні, драйвові і надзвичайно корисні.

Разом з харизматичною спікеркою Аллою Волошиною, керівницею ГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення", розглядали поняття "гендер", розібрали по крапочкам кроки по протидії гендерним стереотипам, вивчали дієві інструменти нещодавно створеного гендерного портрету громади і ще багато-багато порад на щодень про можливості наших жінок тут, у своїх селах. Надзвичайно важливо зазначити, що ця мандрівка мальовничими селами стала можливою завдяки проекту "Розвиток місцевих громад", що фінансується UNDP "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні" та реалізується громадською організацією «МАРТ» у співпраці з громадською організацією "Територія успіху" та ГО "В єднанні - сила".

Взагалі, громадська організація "В єднанні – сила!" пропонує всім жінкам, які мають потребу бути активною в житті громади та своєму житті, реалізувати проекти і стати успішними долучатися до семінарів, тренінгів, зустрічей, що проходять в «МАМ-центрі». Переконані, що проекти "МАМ-центр" та "Динамічний майданчик МАМ-центру" – це тільки старт до жіночого злету в Новоукраїнській громаді. Хто ще не зрозумів наскільки це важливо, приходьте, громадська організація та учасниці центру вас зачарують своєю впевненістю, активною громадською позицією та небайдужістю. Хочеш бути щасливою жінкою - сама себе розвивай!

Дякуємо величезне  Новоукраїнській міській раді та особисто Олександру Корінному – міському голові, Інгі Дуднік – очільниці ГО «Територія успіху» за розуміння, координацію та підтримку в реалізації ініціатив та проектів. Дійсно, в єднанні - сила!!!

Ніна Мазур,

голова ГО «В єднані – сила»