Діти та молодь Новоукраїнської ОТГ готові піднімати важливі питання і разом з владою шукати на них відповіді! •PDF• •Друк•
••Середа•, 12 •лютого• 2020, 16:12•

Як залучити дітей та молодь до планування святкування 250-ї річниці з Дня заснування міста та 5-ї річниці утворення громади знають у Новоукраїнській ОТГ.

Гарною практикою стало організовувати заходи, на яких діти та молодь можуть приймати рішення. Адже у листопаді 2019 року представники органів шкільного самоврядування закладів освіти та Парламенту дітей взяли участь у підготовці та роботі першої дитячої сесії Новоукраїнської міської ради, яка була проведена у рамках глобальної акції ЮНІСЕФ, присвяченої до 30-ї річниці Конвенції ООН про права дитини. Саме тоді юні активісти отримали можливість спробували себе у ролі депутатів, готуючи проекти рішень, обговорюючи та голосуючи за них, а також ознайомились із діяльністю структурних підрозділів виконавчого комітету та самі працювали у відділах освіти, культури, організаційної роботи та інформації, соціальних службах.

10 лютого 2020 року у Новоукраїнській міській раді пройшов ще один захід, спрямований на створення громади, дружньої до дітей та молоді – імітоване засідання виконавчого комітету. Проведенню якого передувала плідна робота учасників – актив учнівського самоврядування закладів освіти  та представники Молодіжної ради вивчали потреби та ідеї своєї цільової аудиторії, а також напрацьовували проєкти рішень щодо святкових заходів у громаді до зазначених свят. Під час імітованого виконкому було активне обговорення кожної ідеї, кожної думки! Вкотре зустріч з міським головою була продуктивною – молодь і діти спробували свої сили у прийнятті важливих рішень!

***

А якщо ви маєте свої ідеї щодо святкування Дня міста та 5-ї річниці утворення нашої громади , то переходьте за посиланням та пропонуйте свої ідеї!

В єднанні – сила!