Інклюзія в Новоукраїнській міській ОТГ •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 11 •лютого• 2020, 16:46•

13 лютого 2020 року у Новоукраїнці відбудеться презентація інклюзивно-чутливих програм і механізмів Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади та спільного проекту Новоукраїнської громади і програми USAID DOBRE «Інклюзивно ресурсний центр».

Захід відбудеться: 13 лютого о 12:00

Адреса: м. Новоукраїнка (Новоукраїнська міська рада, Центр надання соціальної допомоги Новоукраїнської ОТГ, Новоукраїнська ЗШ І-ІІІ ст. №4).

У відкритті Центру братимуть участь Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, директор Програми USAID DOBRE Беррі Рід, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь, голова Новоукраїнської районної  ради Валерій Савенко, голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко та представники регіональних ЗМІ.

Головна мета інклюзивної роботи в громаді – створення рівних можливостей та комфортних умов для людей з інвалідністю у Новоукраїнській міській об’єднаній громаді.

Акредитація журналістів до 12 лютого за телефоном – 068-110-06-35 (контактна особа -Людмила Білокоз)

***

Одним із інноваційних для Новоукраїнської громади проектом за стратегічним напрямом є «Інклюзивно ресурсний центр», векторами реалізації якого стало поєднання таких послуг як: якісна психолого-педагогічна допомога дітям і батькам, надання рівних можливостей  дітей з особливими освітніми потребами навчатися в загальноосвітніх класах. Цей проект реалізовано спільно з програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та здійснено при реалізації Плану дій Новоукраїнської громади у рамках ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді».