Краєвиди міста

«Здорова мама- здоровий малюк» •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 05 •червня• 2012, 12:53•

Проект «Містечко Майбутніх Мам»

Що найцінніше у житті? Багатство? Але є тисячі прикладів того, що багаті не завжди щасливі. Визнання? Та купаючись все життя у славі, можна зустріти старість у забутті…Краса? Але вона швидкоплинна. Здоров'я? Безумовно, адже його не купиш ні за які гроші. Та все ж, напевне, найбільше щастя- бути батьками. Адже саме з народженням дитини, коли у житті дорослої людини з'являється немовля, в її домі знову оселяється дитинство, з яким у кожного з нас пов 'язані найкращі, найтепліші спогади.

Нині дуже часто сучасна молодь прагне здобути освіту і впевнено стати на ноги, а вже потім задумується про створення сім 'ї. Дехто взагалі переконаний, що найвищий ступінь самореалізації- це забезпечене життя: рахунок в банку, дороге авто, життя у своє задоволення, і ні за що, ні за кого не відповідати. Але у кожного в житті настає момент, коли на душі стає порожньо і самотньо, коли починаєш розуміти, що головне– це сім 'я, діти. Бо вони 24 години на добу роблять наше життя насиченим, дарують щастя відчувати ні з чим не зрівнянні почуття ніжності, безмежної любові та турботи. Погодьтеся, про жодну подію, навіть дуже значиму, ми не розповідаємо з такою теплотою, радістю і гордістю, не згадуємо з таким трепетом і любов 'ю, як про народження дитини, про її першу усмішку, про те, як вона вперше перевернулася зі спинки на животик, як вперше сказала «мама», зробила перший крок…

Звичайно бути батьками це нелегка щоденна праця. Це недоспані ночі: кольки, горщики, зубки…Недарма ж кажуть, що стати батьками набагато простіше, ніж ними залишитися. Але найголовніший обов 'язок батьків – виростити здорову дитину.

Саме тому в читальній залі центральної районної бібліотеки, в рамках проекту «Містечко майбутніх мам» було проведено годину спілкування на тему «Здорова мама- здоровий малюк». На зустріч була запрошена лікар-гінеколог Новоукраїнської центральної районної лікарні Милосердова Світлана Георгіївна,  яка надавала консультації молодим мамам та  професійні поради вагітним жінкам. Саме завдяки співпраці зі Світланою Георгіївною, яка завжди знаходить час для участі в проекті, вагітні та молоді мами отримують впевненість в своїх знаннях щодо здоров'я матері та дитини. В кінці заходу всім учасникам проекту були вручені подарунки на згадку про зустріч.

Дуже приємно, що проект «Містечко майбутніх мам» щоразу збирає все нових та нових учасників, що говорить про необхідність  та корисність кожного заходу проекту, адже ми намагаємося робити все можливе для проведення цікавого, змістовного дозвілля та корисного спілкування молодих мам.

Тож запрошуємо учасників проекту та бажаючих на наступний захід «Мама+ Тато= нова роль», що відбудеться 23 червня о 10 годині.

Семенова С. О. Кузьміна В. О.

бібліотекарі ЦРБ, автори проекту.