Розпорядження про скликання чергової п’ятдесят шостої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 31 •січня• 2020, 14:17•

Розпорядження

від  29 січня  2020 року                                                                        № 18

Про скликання чергової п’ятдесят шостої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 10 грудня 2019 року № 1510:

1. Скликати  чергову п’ятдесят шосту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 11 лютого 2020 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про звіт міського голови про роботу Новоукраїнської міської ради

та її виконавчих органів за 2019 рік.

2)  Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку, Стратегії розвитку та Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади за 2019 рік

3) Про використання коштів комунальним некомерційним підприємством "Центр первинної медико-санітарної допомоги"  Новоукраїнської районної ради, виділених з міського бюджету протягом 2019 року.

4)  Про використання коштів комунальним некомерційним підприємством "Новоукраїнська центральна  районна лікарня" Новоукраїнської районної ради, виділених з міського бюджету протягом 2019 року

5) Про стан злочинності та пожежної безпеки  на території Новоукраїнської міської ради у 2019 році.

6)  Про роботу громадського формування „Правопорядок“ за 2019 рік.

7)  Про звіти міської організації ветеранів України, районної громадської організації "Союз Чорнобиль" за 2019 рік.

8)  Про затвердження проектно-кошторисної документації.

9)  Про стан виконання у 2019 році міської Програми розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти на 2018-2021 роки .

10)  Про передачу комунального майна.

11) Про внесення змін до штатної чисельності Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Ліцей – заклад дошкільної освіти" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.

12)  Про затвердження Положення про  проведення конкурсу на розроблення логотипу Новоукраїнської міської обʹєднаної територіальної громади.

13)  Про затвердження передавальних актів.

14)   Про розгляд клопотань.

15)   Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від 20.12.2019 року № 1538  ʺПро бюджет  Новоукраїнської міської об′єднаної територіальної громади  на 2020 рікʺ.

16)   Звіт про роботу міських комунальних підприємств за 2019 рік.

17)    Питання землекористування та землевідведення.

3.  Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 06 та 07 лютого                       2020 року.

Міський  голова                                                         О. Корінний