На черговому засіданні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 28 •січня• 2020, 16:39•

27 січня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було заслухано звіт про роботу виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради за 2019 рік, про виконання Стратегії розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік, підведено підсумки виконання бюджету за попередній рік, а також заслухано звіти виконуючих обов’язки старост про підсумки розвитку територій. Члени виконавчого комітету обговорили та затвердили план виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської громади на 2020 рік.

Оновлено склад конкурсного комітету з проведення конкурсу міні-проектів розвитку Новоукраїнської ОТГ "Влада і громада – разом!"

Окрім цього, затверджено Порядок тимчасового відключення споживачів (абонентів) від комунальних мереж за власним бажанням Споживача, у разі виявлення незаконних підключень до централізованих комунальних мереж  без реєстрації в  комунальному підприємстві, при виявленні аварійного витоку на мережі Споживача, при наявності боргів та при відмові абонента заключити договір на послуги водопостачання/водовідведення.

Також змінено вартість однієї години роботи комунальної техніки, зокрема автовишки, автогрейдера, екскаватора та ін.

Ще одним важливим питанням було затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 76-ї річниці визволення м. Новоукраїнка та сільських населених пунктів Новоукраїнської ОТГ від фашистських загарбників

Крім того, було розглянуто питання опіки та піклування, квартирного обліку тощо.