Комунальний заклад "Міський інклюзивно-ресурсний центр" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області оголошує конкурс на вакантні посади педагогічних працівників •PDF• •Друк•
••Середа•, 08 •січня• 2020, 13:40•

Оголошення

Комунальний заклад "Міський інклюзивно-ресурсний центр" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області оголошує конкурс на вакантні посади педагогічних працівників, а саме:

• вчитель-логопед (1 вакантна посада, на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника);
  • вчитель-дефектолог (1 вакантна посада).

Особи, які мають вищу педагогічну освіту ступеня магістра за спеціальністю «Корекційна педагогіка», «Дефектологія», «Логопедія» можуть претендувати на участь у конкурсі.

Кандидати, які беруть участь у конкурсі, упродовж 20 календарних днів з дня оголошення конкурсу подають такі документи:

• заява про участь у конкурсному відборі із зазначенням контактного номера телефону та адреси електронної пошти;
  • згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копії документів про освіту;
  • копію трудової книжки;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Конкурсний відбір проходить публічно. Відбудуться засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посади педагогічних працівників на відповідність їх кваліфікаційним вимогам та співбесіда.

За додатковою інформацією щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі звертайтеся за телефоном: 068 – 997 – 60-70 (Шостак Л.В.) або безпосередньо в КЗ «Міський ІРЦ».