Кубок Леоніда Кугеля •PDF• •Друк•
••Неділя•, 05 •січня• 2020, 00:08•

Перший спортивний турнір 2020 року зібрав команди ветеранів футболу з усіх куточків Кіровоградщини і навіть Одеської області.

8 команд взяли участь у Кубковому турнірі з міні-футболу, ініціатором якого став спортивний журналіст, футбольний суддя республіканської категорії, історіограф спортивних досягнень та персоналій Новоукраїнщини, вчитель з багаторічним стажем - Кугель Леонід Абрамович. На цей час Леонід Абрамович проживає в Ізраїлі, але йому небайдужий розвиток спорту у Новоукраїнській ОТГ.

Підтримали ініціативу спортсмена-земляка Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, Родина Леоніда Кугеля (а саме син Леоніда Абрамовича - Ігор), Новоукраїнська міська та Кіровоградська обласна федерації футболу та обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», які взяли на себе організацію змагань.

Тож цієї суботи у спортивному залі ЦПК «Ювілейний» вдруге відбулись кубкові змагання з футзалу.

Вісім команд  у двох вікових категоріях:

перша - 40+

ФК «Новоукраїнка», «Ветеранчик» (м.Новоукраїнка), «Нива-Н» (м.Олександрія), «Добровеличківка» (Добровеличківський р-н).

друга вікова категорія 50+

«Ветеран» (м.Новоукраїнка), «Новатор» (м.Бобринець), «Новгородка» (м.Новгородка), «Торговий дім К» (м.Кодима Одеської обл.)

Кожен із матчів були по своєму цікаві, а фінали обох груп виявились «інфарктними» за своїм напруженням. Як в зустрічі між ФК «Новоукраїнка» -«Нива-Н» Олександрія, так і «Торговий дім К» (м.Кодима Одеської обл.) - «Новатор» (м.Бобринець), до останньої хвилини жодна із команд не мала явної переваги, йдучи гол – в гол; то одна, то інша команда виривалась в перед, але перемогу  в надцікавих та видовищних іграх отримали футболісти з Новоукраїнки та Кодими.

Єдина проблема турніру – замало місця для глядачі у залі. У тих  же вболівальників, яким пощастило побувати на іграх, емоцій було не менше ніж під час фіналу Ліги Чемпіонів. Й самі спортсмени віддавались грі на повну, а їх швидкість та майстерність не відповідали категорії  турніру - «ветеранський».

Кількагодинний футбольний марафон тривав у дружній атмосфері, хоч пристрасті на майданчику залу спалахували не аби-які, закінчувалось все гумором та товариськими обіймами.

За підсумками усіх проведених матчів маємо такі результати:

Вікова група 40+:

І місце – ФК «Новоукраїнка»,

ІІ місце – «Нива-Н»,

ІІІ місце – «Ветеранчик».

Також було визначено кращі гравців у цій групі: Баришніков Максим («Добровеличківка»), Кідалов Ігор («Ветеранчик»), Тарасенко Олександр («Нива-Н»), Дарабанов Руслан (ФК «Новоукраїнка»)

У групі 50+:

І місце – «Торговий дім К»,

ІІ місце – «Новатор»,

ІІІ місце – «Ветеран»,

Названо кращими гравцями: Піщаного Валерія («Ветеран»), Дудніка Ярослава («Новгородка»), Неклесу Олега («Новатор»), Прибилу Віктора («Торговий дім К»).

Під час нагородження Новоукраїнський міський голова, голова Новоукраїнської міської федерації футболу Олександр Корінний зазначив: «Ми щиро дякуємо Леоніду Абрамовичу Кугелю за ініціативу та сприяння в організації кубкового турніру. Серед сьогоднішніх учасників змагань чимало його учнів, які пам’ятають вчителя та спортсмена і передають йому вітання та найкращі побажання.

Перший турнір цього року став гарним стартом для усіх спортсменів. Натхненні гарною грою та чудовою атмосферою ми готові до чергових спортивних досягнень. І головне для кожного з нас не перемога, а підтримка того сенсу життя, який надає нам спорт, прагнення до повноцінного змістовно життя. Як показали сьогоднішні змагання – молоді є чому повчитись у більш досвідчених спортсменів, а особливо волі до перемоги. Цей турнір довів, що і без бюджетних коштів можна робити чудові спортивні свята, адже головне - це бажання людей, які віддані спорту номер 1, грати і спілкуватися!

Тож, вітаючи усіх сьогоднішніх учасників змагань, бажаю всім нам успіхів – спортивних та життєвих.

До зустрічі у наступних турнірах!»

Фінальним акордом церемонії нагородження стало привітання усіх учасників Володимира Кунделя з днем народження!