Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури і туризму виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 03 •грудня• 2019, 13:53•

Вимоги до учасників конкурсу: громадянство України, досконале  володіння державною мовою, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років; володіння знаннями чинного законодавства, основами діловодства, знаннями відповідних комп’ютерних програм.

До конкурсної комісії виконавчого комітету міської ради   (м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70, ІІ поверх, приймальня) необхідно подати  такі  документи: заяву на ім’я голови конкурсної комісії; особову картку (форма П-2ДС);  2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за попередній рік; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в районній газеті ”Новоукраїнські новини“.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається посадовою особою,  відповідальною за кадрову роботу.