Центр для мобільних активних мам відсвяткував свою першу річницю •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 02 •грудня• 2019, 16:45•

1-го грудня святкував свою першу річницю МАМ-центр.

Рік тому у представниць громадської організації "В єднанні сила" виникла ідея створити простір для молодих матусь, де вони зможуть спілкуватися, обмінюватися досвідом та здобувати нові знання. Зараз для відвідувачок центру безкоштовно проводяться заняття з фітнесу, уроки англійської мови та зустрічі з практичним психологом, цікаві та пізнавальні семінари на кшталт «Бути жінкою», «Гендерні стереотипи та шляхи їх подолання» від досвідчених тренерів та багато інших заходів, які дозволяють жінці не втратити себе за повсякденними справами.

Як на справжньому дні народження цього дня у Мам-центрі були і гості, і подарунки і брендовий святковий пиріг від місцевих підприємців. Зустріч проходила легко та невимушено – учасники разом згадували тренінги та дякували тренерам, жартували, танцювали та навіть вигадали «свій» набір жестів. Активно обговорювали те, що вже відбулося і спланували майбутні заходи.

Міський голова Олександр Корінний презентував та подарував усім присутнім «Календар краси», організація створення якого була одним із завдань учасника програми «Громада на мільйон. Спеціалісти», що приїхав до Новоукраїнської ОТГ за обміном. Теплообігрівач, цікаві та корисні книги, значки з логотипом центру – це ще не весь перелік подарунків, які були вручені цього дня. Серед запрошених гостей були люди, які завжди підтримують усі починання МАМ-центру – Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, заступниця міського голови Людмила Білокоз, представники ГО «Територія успіху» Інга Дуднік та Євген Гурницький, регіональна координаторка  NDI Людмила Красницька, постійна тренерка та бізнес-експертка Любов Матвєєва та ін.

Функціонування МАМ-центру дає можливість кожній бути успішною, конкурентноспроможною та самодостатньою жінкою і мамою. Після створення МАМ-центру матусі можуть збиратися для спілкування та бути в курсі усіх подій громади, що дає їм змогу бути соціально активними, не зважаючи на щоденну домашню метушню. Тож бажаємо організаторам та відвідувачам успіхів та творчої наснаги.