Виконавчий комітет розглянув ряд актуальних питань •PDF• •Друк•
••Четвер•, 28 •листопада• 2019, 09:57•

27 листопада відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Ключовим питанням було схвалення показників бюджету Новоукраїнської міської ОТГ на 2020 рік та прогноз на 2021-2022 роки. Члени виконавчого комітету обговорили підготовлений фінансовим управлінням спільно з структурними підрозділами та головними розпорядниками міської ради проект рішення міської ради «Про міський бюджет на 2020 рік» та вирішили після проведення громадських слухань подати його на затвердження міської ради.

Ще одним важливим питанням було затвердження плану заходів з підготовки та відзначення новорічних і різдвяних свят на території Новоукраїнської ОТГ.

Також було прийняте рішення про кронування 113 каштанів по вул. Соборна від пров. Лікарняний до пров. Іподромний.

Крім того, були розглянуті питання опіки та піклування, впорядкування поштових адрес тощо.