Нові меблі для їдальні •PDF• •Друк•
••Середа•, 27 •листопада• 2019, 16:30•

Одним із пріоритетів міської ради та її депутатів є створення в закладах освіти умов для якісного, здорового та безпечного харчування дітей. У школах Новоукраїнської громади ще в минулому році почали оновлювати їдальні. Новими меблями уже користуються учні Новоукраїнської ЗШ № 4, а тепер за зручними столиками смакуватимуть смачні обіди і діти Новоукраїнської ЗШ № 6. За кошти міського бюджету було придбано 14 столів та 84 стільців. На сучасних меблях красуються нові хлібнички та декоративні вазочки з саморобними квітами, виготовлені старшокласниками під керівництвом вчительки трудового навчання Алли Бубнової. Тепер школярам особливо приємно приходити до їдальні, адже там панує атмосфера тепла та домашнього затишку.