•Банер•
•Банер•
Кубок ОТГ з міні-футболу •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 26 •листопада• 2019, 11:15•

24 листопада відбувся відкритий Кубок Новоукраїнської ОТГ з футболу серед аматорських команд.

У змагання взяли участь 6 команд: ФК «Новоукраїнка – 1» та ФК «Новоукраїнка – 2»,  команди «ДЮСШ», «Іванівка», «Ветеран», «Звірово»  та АФК «Добровеличківка – 2019».

В цікавій та безкомпромісній боротьбі третє місце у турнірі виборола команда «Іванівка», друге – ФК «Новоукраїнка – 2», а володарями кубку стали гравці ФК «Новоукраїнка – 1».

За традицією було визначено кращих гравців, ними стали: Мамчур Анатолій («Іванівка»), Дарабанов Руслан (ФК «Новоукраїнка – 2»),  Корінний Богдан («ДЮСШ»), Козак Владислав, Кріт Вадим (ФК «Новоукраїнка – 1»).

По завершенню змагань міський голова, голова міської федерації футболу Олександр Корінний привітав учасників змагань та вручив призерам грамоти і пам'ятні статуетки.

e-max.it: your social media marketing partner