Новоукраїнська міська рада виділила кошти для тяжкохворих мешканців громади •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 25 •листопада• 2019, 16:46•

25 листопада 2019 року відбулося чергове засідання міської комісії з питань надання грошової допомоги на лікування жителям Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади, на якому було розглянуто 13 заяв громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради протягом листопада 2019 року.

Серед заявників 6 пенсіонерів, 4 особи з інвалідністю та інші категорії. 2 звернення надійшло від батьків на лікування дітей.

Ознайомившись із заявами та доданими до них документами, обговоривши ситуацію в кожній сім’ї, комісія вирішила рекомендувати міському голові надати грошову допомогу на лікування 11 особам на суму 22 тисячі 500 гривень.