Країна дитячих мрій та сподівань •PDF• •Друк•
••Четвер•, 21 •листопада• 2019, 15:22•

Останні два місяці були надзвичайно плідними для учнів та викладачів Новоукраїнської дитячої музичної школи. Нещодавно у Полтаві та Кропивницькому відбулися Всеукраїнські, Міжнародні фестивалі та конкурси дитячої творчості, де взяли участь вихованці нашої школи.

Такі заходи – це місце для приємних вражень та незабутніх зустрічей, справжньою окрасою яких є велике сузір’я яскравих та неповторних дитячих талантів. Це свято вершин творчості та втілення дитячих мрій!

Тож вітаємо наших переможців VIII Міжнародного фестивалю мистецтв «Свято талантів» творчого проекту «Тріумф – FEST»: володаря «Гран-прі» Дениса Бондаренка (викл. Олійник А. А.); дипломами I ступеню нагороджені: Іван Зазимко (викл. Клюєнко С. В.), Софія Бакун, Анна Лукашевська та дует Попруги Аміни та Діани (викл. Білуха Н. М.), Анастасія Ксенженко (викл. Завгородня В. С.); лауреати дипломів II ступеню: Богдан Білуха та Вікторія Рибакова (викл. Білуха Н. М.), Амелія Портенко (викл. Клюєнко С. В.), Надія Щирська (викл. Сидоренко І. В.); дипломи III ступеню вручили:  Андрію Аркану (викл. Завгородня В. С.), Ярославу Захар’їну (викл. Олійник А. А., Шлюшкін І. П.), Катерині Чумак (викл. Поліщук Л. Г.), Єгору Єфімову (викл. Сидоренко І. В.), Валерії Ютиш (викл. Олійник А. А.).

Вітаємо переможців VIII Міжнародного фестивалю-конкурсу  "Твоя мрія": володарку «Гран-прі» Катерину Ютиш та лауреатів дипломів I ступеня  дует сестер Сирадегян Діани та Мілени (викл. Білуха Н. М.), а також Анастасію Ксенженко (викл. Завгородня В. С.).

Дипломи III ступеню VI Міжнародного фестивалю-конкурсу "Сходинки до майстерності" отримали: Андрій Аркан та Анастасія Ксенженко (викл. Завгородня В. С.), Амелія Портенко (викл. Клюєнко С. В.).

I місце Міжнародного фестивалю-конкурсу  «Полтавські візерунки» посіли Вікторія Вареха та Катерина Ютиш (викл. Білуха Н. М.), II – Анна Лукашевська та дует Сирадегян Діани та Мілени.

Вітаємо дует Дениса Бондаренка та Ярослава Захар’їна (викл. Олійник А. А.) – переможців мистецького проекту «Відкриваємо нові таланти», а також Кирила Сергієнка (викл. Зіноватна А. А.) за участь в обласному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Золоті фарби Олександрійської осені».

Насамперед, хочеться подякувати Новоукраїнському міському голові Олександру Корінному,  адже завдяки його підтримці наша музична школа розвивається та стає успішною.

Ми вітаємо наших переможців і пишаємося  ними! Та бажаємо здійснення заповітних мрій усім вихованцям дитячої музичної школи.

Директор Новоукраїнської дитячої музичної школи Анжела  Халявка.