Україна гідна свободи! •PDF• •Друк•
••Четвер•, 21 •листопада• 2019, 10:58•

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного  та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, установити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.

Цього дня у Новоукраїнці представники громадськості та влади вшанували пам’ять героїв, які у різні часи стояли на захисті свободи і гідності кожного громадянина України та  незалежності нашої держави. Було покладено квіти до стели Героїв Небесної Сотні та до могил земляків військовослужбовців, які загинули у ході АТО (ООС).

Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі, тому що ми вільні творити майбутнє