Розпорядження про скликання засідання виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 19 •листопада• 2019, 11:55•

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради 27 листопада 2019 року о 15.00 год. в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, за адресою: м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70.

2. До порядку денного засідання внести питання:

1) про погодження проекту міського бюджету на 2020 року;

2) про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення новорічних і різдвяних свят;

3) про включення до списку позачергового забезпечення соціальним житлом;

4) про надання службового житла;

5) питання опіки та піклування;

6) розгляд заяв, клопотань (в разі надходження).

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради Богдановій Л.М. довести дане розпорядження до відома членів виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та керівників виконавчих органів міської ради та інших зацікавлених осіб.

4. Керівникам виконавчих органів забезпечити вчасну та якісну підготовку проектів рішень виконавчого комітету.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                               О. Корінний