У Новоукраїнці завершується будівництво ще одного інфраструктурного об’єкту •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 15 •листопада• 2019, 16:40•

Напередодні міський голова Олександр Корінний спільно із начальником відділу освіти Тетяною Стратоновою проінспектував температурний режим у навчальних закладах, звернувши особливу увагу на гімназію «Лідер», де встановлено нове опалювальне обладнання. У всіх закладах громади, у тому числі де діють нові економні котли, тепло і затишно. А сьогодні, 15 листопада, міський голова з підрядником оглянули реконструйований тротуар на вулицях Гагаріна та Демченка.

Як зазначив Олександр Олександрович, це останній інфраструктурний проект, що буде завершено у місті цього року, але не останній серед тих, які будуть будуватись та реконструюватись у наступному і подальших роках. Найперше -  на вул. Гагаріна, де щойно завершено реконструкцію  зручних та безпечних тротуарів, буде повністю відремонтовано дорожнє покриття та відновлено по ньому повноцінний рух автотранспорту. Надалі – тротуар до ДНЗ «Зернятко», адже найвищий пріоритет для керівництва громади – безпека дітей. У напрямку роботи над удосконалення безпечного та комфортного життя у Новоукраїнці буде проведено реконструкцію пішохідних доріжок  до всіх куточків міста. Зокрема, мікрорайону Молдавка, до залізничного вокзалу, через сквер, до селища Цукрового заводу та ін.

Разом зробимо нашу громаду сучасною, красивою та затишною!