9 ЛИСТОПАДА - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНИХ МИСТЕЦТВ •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 08 •листопада• 2019, 14:42•

Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості.

Напередодні свята, 8 листопада, в ЦПК «Ювілейний» відбулись святкові урочистості з нагоди професійного свята працівників культури.

Щирі вітання висловив заступник міського голови Олександр Руденко: «Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії  традицій, звичаїв. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.  Сьогодні мені хочеться подякувати вам за професіоналізм, за уміння приносити радість, втіху і спокій у душі людей, за те, що саме ви бережете, примножуєте та прославляєте культурну спадщину».

Привітали працівників культури і голова райдержадміністрації Віктор Самойленко та голова райради Валерій Савенко.

Безліч нагород було вручено людям, які дарують радість, запалюють серця та надихають. Серед них і обласна премія у галузі культури «Духовний скарб Кіровоградщини», яка присвоєна керівнику народного театру ЦПК «Ювілейний» Анатолію Тєлкову.  Володарями міської премії імені Олексія Соколенка стали Володимир Фулга та Юланія Нипка.

Після урочистої частини гості свята насолоджувалися чарівним співом солістки Заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України Юлії Олійник.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.