Мрій, ділись ідеями і втілюй їх у життя! •PDF• •Друк•
••Четвер•, 07 •листопада• 2019, 16:04•

Новоукраїнська ОТГ має статус кандидата на звання  «Громада, дружня до дітей та молоді»  Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Це означає, що молоді люди можуть реально змінювати своє життя на краще!

Хто такий молодіжний лідер, який напрям його роботи в громаді? Саме ці питання, а ще розвиток молодіжної політики загалом, обговорювали представники Молодіжної ради на зустрічі з Новоукраїнським міським головою Олександром .Корінним.

Під час розмови розглянули багато креативних ініціатив молоді, а також подальші проєкти та заходи, які будуть впроваджуватись в нашій ОТГ.

Дуже важливо, що думки та нові цікаві ідеї не залишаються просто на папері, а отримують схвалення та відгук у керівництва громади. Хочеться зазначити, що дуже класно відчувати себе частинкою позитивних змін. У Новоукраїнській ОТГ прислухаються до голосу кожного. Нічого для молоді без молоді! Мрій, ділись ідеями і втілюй їх у життя. У нас можливо все.