Вітаємо з Днем працівників соціальної сфери! •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 01 •листопада• 2019, 16:38•

Перша неділя листопада – день коли ми можемо висловити свою вдячність працівникам соціальної сфери. Ваше самовіддане служіння обраній сфері – винагороджуються вдячністю і повагою людей, яким ви допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості  у завтрашньому дні.

З цієї нагоди у комунальній установі «Центр соціальних послуг Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області» відбувалося свято, під час якого Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний вручив Грамоти Вікторії Горват, Валерію Колєсніку та Марині Змеул, яку нагородили ще й Подякою Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді,  та привітав усіх працівників цієї професії: «Ви завжди сумлінно виконуєте свою роботу. Бажаємо вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій. Щоб не згасла віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!»

Музичні вітання присутнім подарували Вікторія Вареха, дует Надії Щирської та Інни Сидоренко, Володимир Фулга, а також Марина Змеул.

Щира подяка усім працівникам соціальної сфери за доброту, терпіння та любов до людей. Ви робите велику і потрібну справу. Зі святом!