Висадження дерев у мікрорайоні «П’ятихатки» •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 28 •жовтня• 2019, 11:10•

Уже вкотре жителі мікрорайону «П’ятихатки» збираються разом аби реалізувати нову ідею. Цього разу активісти подбали про озеленення території навколо дитячого майданчика, що збудований у рамках конкурсу міні-проектів «Влада і громада – разом!». За ініціативи мешканці та підтримки депутата Юрія Балана були закуплені саджанці. А 25 жовтня дружньою «п'ятихатською» родиною вони були висаджені разом із квітами, які тепер прикрашають вулиці нашого міста.

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний подякував жителям за активність, яка приносить свої результати. Адже важливо не зупинятися на досягнутому і продовжувати втілювати різні ідеї, які допоможуть створити комфортні умови для розвитку та відпочинку.