Закриття футбольного сезону - 2019 •PDF• •Друк•
••Неділя•, 27 •жовтня• 2019, 12:04•

У суботу, 26 жовтня на центральному стадіоні у м.Новоукраїнка відбувся розіграш відкритого Кубку Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади з футболу «Закриття сезону-2019». У турнірі взяли участь 5 команд – «Еней» (с.Рівне), ФК «Новоукраїнка», «Ветеран» (м.Новоукраїнка), «Звірівка» (с.Звірівка) та «Добра-2019» (Добровеличківського р-ну).

Місця розподілились таким чином:

ІІІ місце – «Звірівка», ІІ місце – «Добра-2019», а володарем Кубку стала команда ФК «Новоукраїнка».

Цього дня кращими гравцями стали: Віталій Личко («Добра-2019»), Олекандр Зеленков («Ветеран»), Віталій Компанієць («Звірівка»), Дмитро Безпаленко («Еней») та Єгор Балан (ФК «Новоукраїнка»).

Ось і завершився сезон великого футболу у нашій громаді. У цьому році було проведено чимало змагань, це і кубкові турніри, чемпіонати, першості, у яких брали участь учні ДЮСШ, молодіжні та ветеранські команди. Наше місто збирало друзів не лише з району чи області, а й зі всієї України. На кожному такому заході були заповнені трибуни вболівальниками, що вкотре доводить, як у нас люблять та поважають футбол і вболівають за свою команду.

Можна з впевненістю сказати, що минулий сезон пройшов на високому організаційному рівні. Велика вдячність всім організаторам, партнерам, спонсорам, гравцям, тренерам, вболівальникам - всі відпрацювали, як єдина команда!