Проект «SMART- подвір'я»: сучасний простір для учнів філії "Загальноосвітня школа №3" •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 04 •жовтня• 2019, 10:00•

Коли йдеться про шкільний простір, то відразу хочеться уявити сучасну територію, на якій учні навчаються, грають в розвивальні ігри, відпочивають. Саме таке подвір’я тепер мають школярі  філії "Загальноосвітня школа №3"

Традиційно міський голова Олександр Корінний привітав і вручив сертифікат переможцям  конкурсу «Влада і громада – разом!» за успішно реалізований міні-проект «SMART- подвір'я»: «Мені дуже приємно, що за час існування громади ваша школа значно оновилася: зараз вже є новий спортивний зал, своїми силами ви впровадили проект «Скеледром», повністю оновлена котельня, а тепер ви ще й матимете SMART- подвір'я. Особливо приємно реалізовувати такі проекти, бо ми точно знаємо, що вам це потрібно».

Простір передбачає «smart-зони» з активними розвивальними іграми, місце для проведення занять просто неба, закріплення навчального матеріалу, активного відпочинку дітей під час перерв.

Для учнів школи відкриття SMART- подвір'я стало справжнім святом, адже кожен зміг обрати цікаву для себе локацію та провести там з користю час, а потім усі діти отримали подарунки і частували солодощі. Також не забули відзначити Подяками і батьків, які брали активну участь у створенні сучасного простору.