У кожному вчителю має сяяти маленька іскорка дитини! •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 04 •жовтня• 2019, 08:17•

Щороку, у першу неділю жовтня, вся країна вітає освітян із професійним святом. Це день, у який відзначаються роль і заслуги працівників сфери освіти – у процесі якісного навчання на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства.

2 жовтня у ЦПК «Ювілейний» відбувся святковий концерт, присвячений Дню вчителя. Неповторна атмосфера свята панувала ще задовго до початку концерту. У фойє будинку культури зручно розташувалися музиканти, які зачаровували виконанням композицій. Усіх освітян зустрічали дівчата з надзвичайно милими букетиками квітів.

Святковий концерт відкривали  вихованці студії спортивно-бального танцю «Орхідея».

Під час урочистостей працівників освіти привітав міський голова Олександр Корінний: «Вітаю усіх з цим, дійсно, визначальним святом. Величезна вам подяка за працю, вірність, за те, що ви завжди сумлінно виконуєте свою роботу. Коли сьогодні наші молоді вчителі досягають вагомих результатів, ми розуміємо, що їм допомагають досвідчені педагоги. Бажаю вдячних учнів і батьків, які завжди будуть вітатися та довго дякувати вам за багаторічну працю».

До привітань приєдналися заступник голови районної державної адміністрації – Олександр Івань та заступник голови районної ради Олег Талашкевич.

Олександр Олександрович вручив нагороди працівникам, які «горять» своєю професією. Міську премію імені Василя Сухомлинського вручили Наталії Третяк, Наталії Самарській та Оксані Івановій.  Почесною Грамотою Новоукраїнської міської ради нагородили Наталю Ратушну, Катерину Тітенко та Аллу Елізбарян.  Грамотою Новоукраїнської міської ради нагороджено Марію Боженко, Олену Драган , Олександра Слєпцова, Наталію Саванюк, Людмилу Шостак та Тетяну Яковлєву. Подяку Міністерства освіти і науки України оголосили Олені Коваленко та Олегу Глущенку. Ряду педагогів було вручено інші відзнаки.

Святкову атмосферу створював ансамбль народної та сучасної музики "Єлисавет-ретро" (художній керівник – Олена Фурманова) Кіровоградської обласної філармонії. У залі то панувала тиша, бо всі були зачаровані грою колективу, то не вщухали оплески, якими глядачі щедро обдаровували артистів. Також на сцені прозвучали найщиріші привітання та побажання педагогам, пролунали пісні зі словами вдячності у виконанні тріо «Дежавю».

Після концерту гості свята зовсім не поспішали йти, адже кожен хотів зробити чудові світлини біля осінніх фотозон, які знаходилися у фойє будинку культури.

Дякуємо освітянам за  щоденну працю. Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до своїх учнів! Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості тіла і духу, радості від вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка!