Інформація про розгляд звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради щодо надання грошової допомоги на лікування у вересні 2019 року •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 27 •вересня• 2019, 15:36•

25 вересня 2019 року відбулося чергове засідання міської комісії з питань надання грошової допомоги на лікування жителям Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади, на якому було розглянуто 17 заяв громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради протягом вересня 2019 року.

Серед заявників 8 пенсіонерів, 2 особи з інвалідністю, 2 – із багатодітних сімей та інші категорії. 3 звернення надійшло від батьків на лікування дітей.

Відповідно до Положення щодо порядку надання грошової допомоги  жителям Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на лікування, ознайомившись із заявами та доданими до них документами, обговоривши ситуацію в кожній сім’ї, комісія вирішила рекомендувати міському голові надати грошову допомогу на лікування 17 особам на суму 35 тисяч гривень.