Розпорядження про скликання позачергової сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 09 •вересня• 2019, 11:24•

Розпорядження

від 09 вересня  2019 року                                         № 155

Про скликання позачергової сесії

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621:

1. Скликати  позачергову сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 09 вересня  2019 року о 16.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Новоукраїнка" Артеменку Андрію.

2)  Про прийняття в комунальну власність сміттєвоза СБМ-302/1 на шасі МАЗ-4381тп передача його в господарське відання Новоукраїнському ЖКП.

3.  Секретареві міської ради забезпечити підготовку проектів рішень вказаних питань.

Міський  голова                                                                О. Корінний