Спортивний тиждень Новоукраїнської громади •PDF• •Друк•
••Неділя•, 08 •вересня• 2019, 18:36•

Перший тиждень осені видався дуже насиченим для спортивної громадськості Новоукраїнки. Основною подією, про яку писали всі спортивні видання Кіровоградщини, стала перемога нашого футбольного клубу «Новоукраїнка» над кропивницькою «Зіркою» з рахунком 2:1. Це була перша поразка «зіркових» у чемпіонаті Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року. Відзначилися у цьому поєдинку забитими голами наші гравці – Денис Радченко і Назар Дейкун.

У суботу, 7 вересня, на центральному стадіоні у м.Новоукраїнка відбувся п’ятий тур відкритого чемпіонату Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади з футболу. У турнірі взяли участь 8 команд – «Еней» (с.Рівне), «Іванівка» (с.Іванівка), «Гіталовець» (с.Комишувате), ФК «Новоукраїнка», «ДЮСШ-04», «ДЮСШ-С», «Уругвайці» та «Молдавка» (м.Новоукраїнка). Всі команди були розбиті за жеребом на 2 групи, з яких по 2 кращих команди виходили до півфінальних матчів. В результаті всіх ігор у матчі за третє місце зустрілися команди «Молдавка» і «Уругвайці». В напруженій боротьбі з рахунком 2:1 здобули перемогу, а разом з нею і бронзові нагороди гравці «Молдавки». У фінальній грі ФК «Новоукраїнка», впевнено перемігши «гіталовців» з рахунком 4:1, став чемпіоном, а суперникам залишив срібні нагороди. Цього дня кращими гравцями стали: Сергій Кузьмич (воротар, «Гіталовець»), Дмитро Корінний (захисник, ФК «Новоукраїнка»), Владислав Тутов (півзахисник, «Молдавка»), Віктор Пахомов (нападник, «Уругвайці») та Владислав Козак (кращий гравець, ФК «Новоукраїнка»). Кращі гравці отримали пам’ятні подарунки від виконавчого комітету міської ради та міської федерації футболу. У неділю, 8 вересня, на спортивному майданчику Новоукраїнського НВК № 8 відбувся відкритий турнір Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади з міні-футболу серед ветеранських команд 40+. У турнірі взяли участь 3 команди – «Еней» (с.Рівне), «ФК «Новоукраїнка» та «Ветеран» (м.Новоукраїнка). Бронзовими призерами стала команда «Еней». Срібні нагороди здобула команда «Ветеран», а володарем Кубку став ФК «Новоукраїнка». Кращими гравцями було визнано: воротар - Заніздра Володимир («Еней»), захисник - Смик Василь («Ветеран»), кращими гравцями стали Козак Андрій («Ветеран») та Івлєв Михайло (ФК «Новоукраїнка»). Вітали команди та відзначали кращих гравців міських змагань Новоукраїнський міський голова, голова Новоукраїнської міської федерації футболу Олександр Корінний разом з найстаршим серед ветеранів спорту не тільки громади, а й України – Альбертом Володимировичем Масолом. Команда переможець нагороджена кубком, усі команди учасниці дипломами і грошовими преміями, а кращі гравці отримали грамоти та пам’ятні подарунки. Наступного разу всі спортсмени зберуться 15 вересня на центральному міському стадіоні, де традиційно буде розіграно 2 Кубки пам`яті підполковника ЗСУ, Почесного громадянина м. Новоукраїнки Володимира Мамадалієва з футболу і волейболу. Запрошуємо всі бажаючі команди до участі у турнірі, а глядачів - підтримати свої улюблені команди!