В Кіровоградській ОДА презентували історико-архітектурний опорний план Новоукраїнки •PDF• •Друк•
••Субота•, 07 •вересня• 2019, 07:14•

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Коваленка відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при ОДА.

Під час засідання було презентовано та розглянуто науково-проектну документацію "Історико-архітектурний опорний план м .Новоукраїнка Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області з визначенням меж і режимів зон охорони пам'яток, історичних ареалів". Проект розроблено ТОВ "Кайлас АЕРО" (головний архітектор проекту: Людмила Ісайко).

Після презентації проекту відбулося його обговорення. В цілому було прийнято рішення погодити науково-проекту документацію з доопрацюванням.

Рішення Консультативної ради з відповідними рекомендаціями є невід'ємним додатком до матеріалів проекту. Затвердження документації покладено на Міністерство культури України.

За матеріалами офіційного сайту Кіровоградської ОДА